O firmie

Firma HUT Technika Środowiska Sp. z o.o. została założona w 1996r. w Zielonej Górze.

Oferta produktowa jest kierowana do firm prywatnych i państwowych branży komunalnej i odzyskującej odpady w Polsce i Europie. Nasze produkty są ciągle innowacyjnie ulepszane zgodnie z najnowszym stanem wiedzy. W naszej ofercie znajdują się: linie do recyklingu odpadów, linie do segregacji odpadów i ich komponenty, jak na przykład przenośniki łańcuchowe, przenośniki gładkie, przenośniki rolkowe, przenośniki nieckowe, stacjonarne sita bębnowe, separatory balistyczne, separatory powietrzne, rozdrabniarki, prasy kanałowe jak i linie do produkcji paliwa alternatywnego i wiele więcej.

Nasze przedsiębiorstwo zbudowało bazę stałych klientów oraz może poszczycić się szeregiem referencji od zadowolonych klientów. Zaufali nam między innymi: FCC, NOVAGO, REMONDIS, PREZERO, ALBA, Hamburger Recycling Polska

W latach 2018 - 2019 roku spółka uruchomiła zakład produkcyjny na terenie specjalnej strefy ekonomicznej Nowym Kisielinie w Zielonej Górze.

Od rozpoczęcia działalności do końca października 2020 funkcję Prezesa Zarządu pełnił założyciel firmy, Pan Steffen Rölig, który po 25 latach pracy na rzecz spółki udał się na zasłużoną emeryturę.

Wieloletniemu Prezesowi Zarządu zawdzięczamy stworzenie kompetentnego, samodzielnego, profesjonalnego zespołu. W naszej pamięci pozostanie Dyrektor Zarządzający Tomasz Lewandowski, jako ten, który zapoczątkował proces budowy nowego zakładu.

Od listopada 2020 funkcję Prezesa Zarządu objął Pan Grzegorz Fornalczyk.

HUT Technika Środowiska
ul. Nowy Kisielin – Rozwojowa 2
66-002 Zielona Góra
tel.: +48 68 451 76 76
fax: +48 68 451 76 77
e-mail: hut@hut.net.pl
http:// www.hut.net.pl