kontakt

HUT Technika Środowiska Sp. z o.o.

ul. Nowy Kisielin – Rozwojowa 2
66-002 Zielona Góra
Polska


tel.: +48 68 451 76 76

e-mail: hut@hut.net.pl
http:// www.hut.net.pl
NIP:  929 14 89 021
REGON:  970641736
KRS:  0000033295

 

 
 Grzegorz Fornalczyk
 
Prezes Zarządu
tel. kom.   +48 605 541 555
email:   g.fornalczyk@hut.net.pl
 
Wojciech Zarzycki
 
Wiceprezes Zarządu
tel. kom.   +48 502 430 449
email:   w.zarzycki@hut.net.pl
 
Aleksander Klotzsche
 
Dyrektor Techniczny
tel. kom.   + 48 509 262 357
email:   a.klotzsche@hut.net.pl
 
Agnieszka Sobierajska
 
Asystent Zarządu
tel. kom.   + 48 533 393 595
email:   a.sobierajska@hut.net.pl
 
Sylwia Weiss
 
Księgowa
tel. kom.   + 48 68 451 76 76
email:   s.weiss@hut.net.pl
 
Andrzej Lewandowski
 
Kierownik Działu Konstrukcji
tel. kom.   + 48 518 706 988
email:   a.lewandowski@hut.net.pl
 
Michał Sychowski
 
Sprzedawca / Projektant
tel. kom.   + 48 534 856 404
email:   m.sychowski@hut.net.pl
 
Krzysztof Ciećwierz
 
Kierownik Zaopatrzenia
tel. kom.   + 48 570 244 455
email:   k.ciecwierz@hut.net.pl
magazyn@hut.net.pl
 
Włodzimierz Kulewicz
 
Kierownik Produkcji
tel. kom.   + 48 534 882 797
email:   w.kulewicz@hut.net.pl
Na podstawie Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest: HUT Technika Środowiska Sp. z o.o., ul. Nowy Kisielin – Rozwojowa 2, 66-002 Zielona Góra.
  2. Państwa dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych),
    w zakresie i na czas realizacji działania, jakim dotyczył Państwa kontakt z Administratorem.
  3. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.
  4. Przysługuje Państwu również prawo do wniesienia skargi do UODO, że przetwarzanie Państwa danych dokonywane jest z naruszeniem przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
HUT Technika Środowiska
ul. Nowy Kisielin – Rozwojowa 2
66-002 Zielona Góra
tel.: +48 68 451 76 76
fax: +48 68 451 76 77
e-mail: hut@hut.net.pl
http:// www.hut.net.pl